Rzeszowski Inkubator Kultury - logo

Cześć Dziewczyny! 
Przed nami kolejne inspirujące spotkanie - "zRZEszenie Kobiet".
 
Poprzednie dwa wydarzenia spotkały się ze sporym zainteresowaniem, dlatego działamy dalej!
Na wcześniejszych spotkaniach miałyśmy okazję wspólnie malować na płótnie, posłuchać o miłości do siebie, zrobić kobiecą foto sesję, a przede wszystkim poznać wspaniałe kobiety, z którymi dziś spróbujemy wspólnie nowych aktywności!
 
1⃣ But first... Coffee!
Profesjonalny pokaz baristy w trakcie, którego dowiemy się czym różnią się kawy komercyjne od kaw speciality, poznamy ich rodzaje, różnice wypałów oraz metody parzenia.
Nie zabraknie oczywiście najprzyjemniejszej części, czyli degustacji kawy parzonej metodą tzw. cupping. Tę część poprowadzi dla nas Kamil z palarni kawy Momento Coffee Roastery
facebook.com/momentocoffeeroastery
 
2⃣ Znacie już Irynę? Jeśli nie, poznacie ją od godziny 19.00  Iryna to fizjoterapeutka uroginekologiczna, która prowadzi barwny profil na IG @twojkobiecyfizjo, gdzie porusza ważne tematy i namawia do dbania o własne ciało. Opowie nam o kobiecej anatomii oraz seksualności, o tym z czego wynikają problemy z orgazmem, jak radzić sobie z bolesnymi miesiączkami, jakie ćwiczenia możemy wykonywać. Podczas tej części spotkania chcemy przełamać tabu, uświadomić jak istotne są to zagadnienia w kontekście naszego zdrowia i samopoczucia oraz zachęcić Was do profilaktyki. Będzie także miejsce na dyskusję i zadawanie nurtujących Was pytań.
➡ https://www.instagram.com/twojkobiecyfizjo/
 
3⃣ Nie zabraknie oczywiście kreatywnych zajęć, które tak bardzo polubiłyście! Tym razem, będą to warsztaty z kokedamy!
To wiszące ogrody wywodzące się z Japonii. Są to piękne roślinne kompozycje wykonane z paproci, mchu czy sukulentów - wybrudzimy się nieco w ziemi i stworzymy własne dzieło, które zawiśnie potem obok już wcześniej wykonanych przez nas obrazów 
Pamiętajcie! Nie potrzebujecie żadnych zdolności manualnych - każda z nas poradzi sobie z tym bez problemu.
 
4⃣ Fotolustro - czyli pamiątkowe zdjęcia, które zabierzecie ze sobą od razu po evencie. Ilość uśmiechów i fot nielimitowana! Jeśli udostępnicie je w swoich social mediach możecie nas oznaczać, niech się wieść niesie po Rzeszowie! 
 
5⃣ Będzie także czas na najważniejsze - rozmowy, poznanie się i nawiązanie nowych, inspirujących znajomości 
 
Podczas eventu zapewniony będzie słodki poczęstunek, który przygotuje dla nas tradycyjnie Ciacho bez cukru, a także przekąski, kawa, herbata i różne napoje (;
_________________________________________
Kiedy: 10 maja 2023, g. 17:00-22:00
Gdzie: Rzeszowskie Piwnice
Cena: 120 zł
Rezerwacja poprzez wiadomość prywatną  Hulaj na event na FB lub IG
Ilość miejsc ograniczona.
_________________________________________
 
Jeśli jeszcze nas nie znacie:
Z tej strony Magda i Kamila - dziewczyny lubiące podróżować, poznawać ludzi i próbować nowych rzeczy. Celem naszych eventów jest integracja kobiet w sposób twórczy, dzięki której nie tylko wywiążą się nowe znajomości, ale także nowe, inspirujące doświadczenia. Poznałyśmy się dzięki grupie na Facebooku o nazwie Podróżniczki- Rzeszów i okolice, której założycielką jest jedna z nas i do której serdecznie Was zapraszamy!
 https://www.facebook.com/groups/podrozniczkirzeszowiokolice
Należy do niej sporo kobiet dzielących wspólne pasje i szukających kompanek do podróży. Możecie tam czuć się swobodnie i wychodzić z własnymi inicjatywami np. wspólnych wyjazdów w góry czy wyjść do kina.
 
Z kim się widzimy?! 
 
Inicjatywa realizowana w ramach Konkursu dotacyjnego DziałajMY realizowanego przez Rzeszowski Inkubator Kultury działający w strukturze Estrady Rzeszowskiej.

Kalendarz

MAJ 2024

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.