Rzeszowski Inkubator Kultury - logo

Wirtualne wystawy Rzeszowskiego Inkubatora Kultury

To odpowiedź na możliwość wystawiania prac młodych i zdolnych twórców w czasach izolacji społecznej wywołanej globalną pandemią wirusa SASR-Cov-2​.

​Wystawy debiutujących artystów w ramach projektu Pierwsza Galeria On-line to wydarzenia skierowane do wszystkich miłośników sztuki, których nie z powodów pandemii nie możemy zaprosić do nas w gościnę.

Projekt “Pierwsza Galeria” zrodził się z potrzeby promowania młodych, utalentowanych ludzi, którzy poszukują miejsca do pokazywania siebie poprzez swoje prace. To szansa na zaistnienie na artystycznej mapie Rzeszowa i konfrontowania swoich prac z kuratorami, krytykami i odbiorcami. Ma na celu pokazywać ich twórcze działanie i dać im szansę pokazania się szerszej publiczności.

Rzeszowski Inkubator Kultury wspiera młodzież w organizacji i promocji pierwszych wernisaży, wystaw, finisaży. Pomagamy finansowo i udostępniamy nasze zasoby. W naszej przestrzeni zawsze znajdzie się przestrzeń dla Waszej sztuki!

 

Chcesz się wystawić?

Napisz do nas lub zadzwoń. Szczegóły na dole strony.

 

Kontakt

Rzeszowski Inkubator Kultury
ul. Jagiellońska 24
35-025 Rzeszów

pon.-pt.:
9:00-20:00

17 853 80 04 fax: 17 853 80 13
Napisz do nas

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.