Rzeszowski Inkubator Kultury - logo

Zdobądź 2 000 zł na realizację swojej inicjatywy! 

Zgłoszenia do 29 lutego 2024r.

Konkurs grantowy działajMY to odpowiedź na potrzeby młodych animatorow, menadżerów kultury, którzy chcą mieć wpływ na funkcjonowanie społeczności lokalnej. Jeżeli masz głowę pełną pomysłów na działania w obszarze kultury i szukasz na nie dofinansowania, ale nie pisałeś/łaś jeszcze wniosków projektowych, nie masz doświadczenia lub masz go mało w realizacji inicjatyw z dotacji projektowych to nasz konkurs jest właśnie dla CIEBIE!

Dlaczego nasz Konkurs działajMY?

  • konkurs kierujemy do grup nieformalnych - wystarczy 3 osoby chcące wspólnie działać na rzecz kultury,
  • nie potrzebujesz wkładu własnego - po prostu, możemy sfinansować 100% wydatków związanych z realizacją Twojej inicjatywy,
  • organizujemy spotkania informacyjne - bez zbędnego gadania, kawa na ławę, mówimy jak uzupełnić formularz, kto może, co może i na co może.
  • dla realizatorów oferujemy opiekę merytoryczną - jesteśmy z Wami podczas realizacji, podpowiadamy i wspieramy.

Strategicznym celem Konkursu jest zwiększenie oddolnych inicjatyw kulturalnych poprzez wsparcie młodych animatorów kultury, liderów społecznych w działaniach dotyczących edukacji i animacji kulturalnej o charakterze niekomercyjnym, które angażować będą różne grupy społeczne do udziału w życiu kulturalnym Rzeszowa. Pula środków z przeznaczeniem na realizację inicjatyw to 20 000,00 zł. W ramach Projektu przewiduje się dofinansowanie 10 inicjatyw.

Regulamin Konkursu dostępny jest tutaj

 

 

 

Kontakt

Rzeszowski Inkubator Kultury
ul. Jagiellońska 24
35-025 Rzeszów

pon.-pt.:
9:00-20:00

17 853 80 04 fax: 17 853 80 13
Napisz do nas

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.