Rzeszowski Inkubator Kultury - logo

Młodzież {dla} Miasta jest cyklicznym zadaniem realizowanym przez Estradę Rzeszowską od 2013 roku, który w ramach Rzeszowskiego Inkubatora Kultury angażuje uczniów szkół z Rzeszowa i okolic. Uczestnicy projektu zaczynają działania od profesjonalnego przygotowania kompetencyjnego, które doprowadzić ma do samodzielnej realizacji projektów według własnego pomysłu. Wsparciem merytorycznym objęte zostaną wszelkie inicjatywy kulturalne, artystyczne, społeczne i sportowe realizowane na terenie miasta i na rzecz mieszkańców Rzeszowa.

Projekt "Młodzież {dla} Miasta" istnieje po to, by zaktywizować młodych ludzi, uwolnić ich kreatywność i rozwijać pasje, które doprowadzą do samodzielnych realizacji w obszarze kultury, sztuki, nauki i sportu. Pragniemy, by projekt na stałe wpisał się w społecznej świadomości mieszkańców Podkarpacia.

Celem konkursu jest aktywizacja i rozwój podkarpackiej młodzieży, poprzez wyposażenie jej w odpowiednie narzędzia do samodzielnej realizacji ich pomysłów i inicjatyw. W ramach konkursu zakwalifikowani uczestnicy poznają różne techniki i narzędzia do sprawnego zarządzania projektem, kreatywnego myślenia, a także planowania i rozliczania założeń finansowych. 

 

Kontakt

Rzeszowski Inkubator Kultury
ul. Jagiellońska 24
35-025 Rzeszów

pon.-pt.:
9:00-20:00

17 853 80 04 fax: 17 853 80 13
Napisz do nas

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.