Rzeszowski Inkubator Kultury - logo

Projekt poświęcony jest dokumentacji murali i graffiti w Rzeszowie oraz edukacji na temat sztuki ulicznej. Krajobraz naszego miasta co roku wzbogacany jest o kolejne interesujące realizacje, które już po raz drugi postanowiliśmy zebrać i zaprezentować. Odpowiadając na potrzebę odkrywania nowych form turystki miejskiej, stworzyliśmy „Rzeszowską mapę murali” Nowa mapa oprowadzi Cię po wybranych pracach, które po prostu trzeba zobaczyć! Każdy punkt jest opatrzony opisem, dokładną lokalizacją oraz zdjęcia.

Kup mapę w wersji papierowej w Rzeszowskich Piwnicach, ul. Rynek 26, cena 5 PLN

Korzystaj z mapy za pomocą aplikacji Mapy Google: https://tiny.pl/rshz4

Dla wszystkich miłośników niestandardowego zwiedzania oprócz mapy przygotowaliśmy również: wywiady z twórcami, spacery, warsztaty i wykłady – więcej informacji o wydarzeniach towarzyszących wkrótce.

Pora pozwolić wyjść sztuce na ulice naszego miasta! Projekt ma na celu podniesienie świadomości mieszkańców o street arcie oraz skłonienie do kreatywnego i legalnego ingerowania w przestrzeń publiczną.

Potraktuj przestrzeń miasta jak muzeum i odkrywaj street art w jego zakamarkach!

mapa przedstawiająca punkty rozmieszczenia murali w Rzeszowie

M6 - ul. Targowa 9

Liczba zdjęć: 4
Zobacz

M7 - ul. Naruszewicza 18

Liczba zdjęć: 2
Zobacz

M8 - ul. Podpromie 10 (widok od rzeki Wisłok)

Liczba zdjęć: 8
Zobacz

M9 – ul. Staszica 6

Liczba zdjęć: 5
Zobacz

M10 - ul. Hetmańska 16

Liczba zdjęć: 2
Zobacz

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.