Rzeszowski Inkubator Kultury - logo

Projekt poświęcony jest dokumentacji murali i graffiti w Rzeszowie oraz edukacji na temat sztuki ulicznej. Krajobraz naszego miasta co roku wzbogacany jest o kolejne interesujące realizacje, które już po raz drugi postanowiliśmy zebrać i zaprezentować. Odpowiadając na potrzebę odkrywania nowych form turystki miejskiej, stworzyliśmy „Rzeszowską mapę murali” Nowa mapa oprowadzi Cię po wybranych pracach, które po prostu trzeba zobaczyć! Każdy punkt jest opatrzony opisem, dokładną lokalizacją oraz zdjęcia.

Kup mapę w wersji papierowej w Rzeszowskich Piwnicach, ul. Rynek 26, cena 5 PLN

Korzystaj z mapy za pomocą aplikacji Mapy Google: https://tiny.pl/rshz4

Dla wszystkich miłośników niestandardowego zwiedzania oprócz mapy przygotowaliśmy również: wywiady z twórcami, spacery, warsztaty i wykłady – więcej informacji o wydarzeniach towarzyszących wkrótce.

Pora pozwolić wyjść sztuce na ulice naszego miasta! Projekt ma na celu podniesienie świadomości mieszkańców o street arcie oraz skłonienie do kreatywnego i legalnego ingerowania w przestrzeń publiczną.

Potraktuj przestrzeń miasta jak muzeum i odkrywaj street art w jego zakamarkach!

mapa przedstawiająca punkty rozmieszczenia murali w Rzeszowie

M1 – ul. Sokoła 3

Liczba zdjęć: 4
Zobacz

M2 – ul. Sokoła 2

Liczba zdjęć: 4
Zobacz

M3 – ul. Jana III Sobieskiego 2

Liczba zdjęć: 4
Zobacz

M4 – Mikołaja Kopernika 18 A

Liczba zdjęć: 6
Zobacz

M5 - ul. Gałęzowskiego

Liczba zdjęć: 4
Zobacz

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.