Rzeszowski Inkubator Kultury - logo

Zapraszamy Ciebie na cykliczne, BEZPŁATNE spotkania OM CHANTINGOWE w godz 19:00 - 21:00.

Co to jest ?
OM Chanting jest starożytną metodą grupowego uzdrawiania, wykorzystującą kosmiczną, najczystszą wibrację pierwotnego, przenikającego cały wszechświat dźwięku OM, dla transformacji, uzdrawiania oraz przywracania harmonii w świecie ludzi i przyrody.

Jak działa?
Wibracja ॐ wyrównuje w nas wszelkie wibracje, które znajdują się w dysharmonii oraz pomaga podwyższyć wibracje naszego otoczenia.

Intonowanie tego dźwięku w grupie o specjalnym układzie, wzmacnia jego uzdrawiającą moc. OM Chanting oddziałuje na wszystkich płaszczyznach: fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej. Podczas praktyki nasza negatywność zostaje przetransformowana w pozytywność, a nasza aura oczyszczona. Ten proces transformacji możliwy jest dzięki zbiorowej wyższej świadomości grupy.

Przebywanie w wibracji OM ułatwia pozbycie się negatywnych emocji, myśli i energii, przywraca wewnętrzny spokój, radość i uczucie miłości. Prowadzi to do bardziej radosnego życia, wspomaga nasze zdrowie oraz praktykę medytacyjną.
Oprócz oddziaływania na wszystkich uczestników i ich otoczenie, energia powstająca w czasie praktyki Om Chanting może być też kierowana dla dobra innych ludzi, nieobecnych w kręgu, dla miejsc i sytuacji życiowych.

Jak to się robi?
Wszyscy uczestnicy siadają w odpowiedniej konstelacji w dwóch kręgach i podczas sesji odpowiednio zamieniają się miejscami, tak by każdy mógł skorzystać z centralnego, najsilniejszego, oddziaływania wibracji OM. Przez cały wcześniej ustalony czas trwania sesji (45 minut) wszyscy bez przerwy śpiewają sylabę OM. Na końcu energia uzdrawiająca jest dodatkowo kierowana do osłabionych części ciała. Po tym każdy siedzi jeszcze chwilę w ciszy lub medytacji. Więcej szczegółów przekaże prowadzący przed rozpoczęciem sesji.

PS.
Aby uczestniczyć w kręgu OM Chanting, nie musisz podążać żadną ze ścieżek duchowych, ani być wyznawcą określonej religii. Należy tylko przez około 45 minut intonować OM siedząc w grupie zorganizowanej w określony sposób. Doradzamy, aby osoby z poważnymi chorobami umysłowymi, znajdujące się pod wpływem alkoholu, czy biorące nieprzepisane przez lekarza środki odurzające, nie uczestniczyły w kręgu OM Chanting.

Podumowując korzyści:
- pomaga uwolnić się od negatywnych myśli i emocji, osiągnąć wewnętrzny spokój i rozwinąć pozytywne uczucia radości i miłości
- oczyszcza nasz organizm i likwiduje blokady w centrach i kanałach energetycznych w naszym ciele, wspomagając przy tym nasze zdrowie
- przywraca równowagę fizyczną, psychiczną, emocjonalną oraz duchową, wspomaga praktykę medytacji i jest doskonałym ćwiczeniem oddechowym
- budzi intuicje, podnosi poziom świadomości, ułatwia kierowanie wewnętrznym głosem,
- wpływa korzystnie na środowisko, przywraca harmonię, buduje jedność między ludźmi i naturą

Spotkania prowadzi Wojtek certyfikowany organizator OM CHANTING.

Dzięki współpracy z Rzeszowskim Inkubatorem Kultury, możemy organizować spotkania bezpłatnie. DZIĘKUJEMY!

Spotkania odbywają się co wtorek o 19.00 w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury, ul. Jagiellońska 24.

Zapraszamy!

Kalendarz

SIERPIEŃ 2022

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31