Nabór na stanowisko specjalisty ds. projektów w Estradzie Rzeszowskiej (Rzeszowskim Inkubatorze Kultury)

Potrzebujemy osoby zorganizowanej, samodzielnej, która lubi kulturę, sztukę i dobrze czuje się w kreatywnym tworzeniu, wymyślaniu i realizowaniu własnych pomysłów.

  1. Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie (praca na pełen etat) i pewną pensję, nagrody adekwatne do zaangażowania,
  • tzw. gruszę z funduszu socjalnego,
  • szanse na rozwój i szkolenia dla kadr kultury,
  • możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wprowadzenie nowych działań do oferty instytucji,
  • klimatyczne miejsce pracy oraz otwarty i sympatyczny zespół.

2.    Wymagania:

  • wykształcenie wyższe -  mile widziane humanistyczne lub artystyczne,
  • praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • praktyczna umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność redagowania tekstów,
  • predyspozycje osobowościowe: kreatywność, samodzielność, terminowość, odpowiedzialność, komunikatywności, kultura osobista oraz wysoko rozwinięte poczucie estetyki, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność.

3.    Dodatkowe atuty:

  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w organizacji imprez lub akcji społecznych,
  • doświadczenie w pracy w instytucjach kultury,
  • wiedza z zakresu życia kulturalnego Miasta Rzeszowa.

4.     Najważniejsze obowiązki:

  • koordynacja działań Rzeszowskiego Inkubatora Kultury(RIK), w tym:
  • bieżący nadzór nad działaniem RIK,
  • planowanie wydarzeń odbywających się w RIK,
  • kreowanie we współpracy z dyrektorem strategii RIK,
  • bieżący kontakt z organizacjami pozarządowymi,
  • przygotowywanie i koordynacja projektów na dofinansowania w ramach działalności RIK,
  • organizowanie, dokumentowanie, archiwizowanie zajęć i wydarzeń kulturalnych,
  • poznawanie środowiskowych potrzeb oświatowych, kulturalnych i rekreacyjnych,
  • promocja działań Rzeszowskiego Inkubatora Kultury w środowisku lokalnym, a w szczególności przygotowywanie materiałów na stronę internetową, aktualizacja tablic informacyjnych,
  • współpraca z instytucjami oraz organizacjami społecznymi w zakresie kształtowania życia kulturalnego,
  • pobieranie opłat za zajęcia i usługi,
  • pozyskiwanie pozabudżetowych środków finansowych oraz materiałów potrzebnych do prowadzenia działalności kulturalnej od sponsorów, fundacji i innych podmiotów.

5. Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • Propozycja programu działalności Rzeszowskiego Inkubatora Kultury (zajęcia, warsztaty, wydarzenia, koncerty itp.),
  • kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje, doświadczenie.Termin i miejsce składania ofert:

Termin i miejsce składania ofert:
Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@estrada.rzeszow.pl, do dnia 07.06.2021 r. z adnotacją: specjalista ds. projektów. O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Kalendarz

KWIECIEŃ 2024

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.